RU  UA

На Чернігівщині вибухають військові склади. Евакуювали близько 10 тис. чоловік

9 жовтня близько 03:30 поблизу смт Дружба, що на Чернігівщині люди почули вибухи на технічній території військових складів. Про цей інцидент повідомили до поліції та ДСНС.

Як повідомили в ДСНС України, на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба спостерігається пожежа та вибухи з різною інтенсивністю. Орієнтовно на складах знаходиться 88 тис. тонн боєприпасів. Територія арсеналу становить близько 682 га, з них технічна територія – 402 га.

"Організовано евакуацію населення з зони можливого ураження. До евакуації залучено 23 автобуси. Евакуйовано близько 10 тис. осіб. Станом на 09 годину 9 жовтня інформація щодо жертв та постраждалих не надходила", – повідомляють в ДСНС.

У відомстві додали, що закрито повітряний простір в радіусі 30 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту призупинено. Близько 05:30 населені пункти, що потрапляють в зону можливого ураження, відключені від електро–  та газопостачання.

На даний момент розгорнуто роботу штабу з ліквідації НС. На місці події працює мобільна оперативна група ДСНС України та поліція. На допомогу направлені поліцейські з прилеглих відділів та відділень поліції, а також Києва та Київської області, групи швидкого реагування, вибухотехнічна служба та інші.

Для звернень громадян відкрита гаряча лінія: (0462)-678-274.

Джерело фото: МВС УкраїниКомментарии