RU  UA

Характерники стають БПП?

Лідер організації «Характерник» Юрій Марченко вже найближчим часом може очолити Блок Петра Порошенка в Павлограді.

Про це журналістам Першого Павлоградського сайту 05632.com.ua стало відомо з власних джерел в обласній партійній організації БПП в Дніпрі.

У четвер, 11 жовтня, відбудеться зустріч Юрія Марченка з одним з керівників БПП в Дніпропетровській області, на якій сторони розроблять план співробітництва.

Після Криму політичні погляди змінюються

Лідер «Характерників» Юрій Марченко, який працює в окупованому Криму масажистом в літній період, після повернення з тимчасово окупованої території, зазнав різкої критики з боку керівництва партії РНС Міхаєля Саакашвілі (Рух Нових Сил).

В оточенні РНС подейкують, що саме робота в окупованому Криму поставила крапку на подальшу політичну кар'єру Марченко в РНС.

Сам же Юрій Марченко не став заперечувати свою трудову діяльність на пляжі Сімеїзу.

«Хочу внести деякі корективи НЕ з жовтня по травень, а з вересня по липень! З псіхікою в мене усе добре ... До Криму їжджу Вже 15 років, для мене Крим БУВ, є і буде Українським!»

- написав у Facebook лідер Характерників.

Після скандалу в РНС (партії Саакашвілі) лідером Павлоградського Руху Саакашвілі призначили Едуарда Гаспаряна - соратника Юрія Марченка.

«Після Криму Юра вирішив будувати політичну кар'єру самостійно. Перебуваючи в Криму Марченко, створив сторінку з соцмережах «Наш народний депутат - Юрій Марченко!»

- розповів журналістам 05632.com.ua один з активістів ГО «Характерник».

 

Політичні амбіції Марченко

Залишившись без підтримки Саакашвілі, Юрій Марченко поїхав просити місце в Блоці Петра Порошенка, розповівши «про величезну підтримку» електорату в Західному Донбасі.

За інсайдерської інформації саме 11 жовтня, на зустрічі в Дніпрі, Марченко проситиме квоту кандидата в депутати Верховної Ради від 36 округу (Павлоград, Тернівка, Першотравенськ та Павлоградський район).

Що з Характерниками?

Поки організація не виробила подальшої дорожньої карти. Але, швидше за все, підуть без Марченка. У «Характерників» є другорядні лідери: Едуард Гаспарян і «вічний кандидат в мери Павлограда» Валерій Орос.

Вчорашні недруги

ДТЕК і Порошенко - головні вороги Юри Марченко.

У своїх відео Юрій Марченко часто критикував Президента України Петра Порошенка і його партію. Більш того, приймав активну участь в акції за імпічмент Президента.

Звинувачував Порошенка у корупції і зв'язках з акціонером компанії ДТЕК.

ДТЕК Марченко «любив» особливо, навіть намагався збирати нечисленні акції-мітинги за підвищення зарплати, які і без того найвищі в вугледобувному секторі України.

А Петра Порошенка Марченко «пісочить» з приводу і без ... просто виконував наказ партії РНС Саакашвілі.

А що тепер?

Тепер Юрій Марченко відійшовши від свого дітища - організації «Характерник» йде у вільне плавання. У спільне плавання з Блоком Петра Порошенка.

Ось тільки як вплине персона параолімпійця по дзюдо Юрія Марченка на рейтинги БПП покаже час ...Комментарии