RU  UA

День Іоанна Богослова 2018: що можна, а що не можна робити 9 жовтня

Історія свідчить, що Іоанна Богослова в народі називають покровителем митців і іконописців. Тому в свято 9 жовтня віруючі молилися святому про натхнення і допомогу в творчих починаннях.

Також Святого шанують і мандрівники. Вважається, що перед довгою подорожжю потрібно помолитися Іоанну Богослову, щоб дорога була безпечною.

На свято потрібно просити у Іоанна захисту для себе і сім'ї, здоров'я і удачі в починаннях. Святому моляться також про одужання від недуги, про довге кохання між подружжям. А жінки, які незабаром хочуть завагітніти, повинні молитися Богослову про дітей.

У народі вважається, що Іоанна Богослова – поминальний день. 9 жовтня потрібно відвідати кладовище, а також влаштувати обід в пам'ять про покійних.

У День Іоанна Богослова заборонялося різати овочі, а то урожай буде поганим. 9 жовтня не можна займатися важкою працею, наприклад, ремонтом або прибиранням. Вважається, що люди, які будуть працювати, накличуть дуже погану погоду. У цей день не можна лаятися. Вся негативна енергія в цей день повертається втричі.Комментарии